אקיטה יפני למכירה

אם נפשכם חושקת בכלב מלכותי, אצלי, גבוה, שומר ואוהב עם פרווה מדהימה זה הכלב עבורכם. אקיטה יפני למכירה אשר מגיע אלינו מיפן בסביבות ה700 לפני הספירה מחבל איקטה שעל זה הוא שמו ויש האומרים שהוא חי שם לפני שהגיעו בני האדם למקום.

זהו כלב צייד מרשים ושימש בזמנו ככלב ליווי לנזרים שהגן עליהם מפני חיות וטורפים במסעותיהם. בשנות ה30 הם היו נדרים כול כך שרק העשירים ביותר יכלו להרשות לעצמם לקנות אותם זהו כלב חזק ביותר פיזית ונפשית נאמן לבעליו אך לא מקבל הוראות בקלות חשדן ומגן בפני כול מי שיתקרב לסביבתו. אקיטה הוא כלב מדהים ביופיו ואם אמרתם כלב אצלי זה לא אחר מאקיטה יפני, אך אין לטעות זהו אינו כלב קטן, זהו כלב שמשקלו יכול להגיע מעל 100 ק"ג הוא הרי הגדול ביותר בגזעים היפנים והם צרכים בעלים קשוחים ובעלי מרות שידעו להוביל את הכוח שלו למטרות טובות.

חשיבות כלב שמירה בבית.

כולנו לא פעם פוחדים להישאר לבד בבית. לעיתים שומעים רעשים מוזרים, מושפעים קצת אחרי סרט אימה שבדיוק ראינו ואפילו סתם אם אנחנו גרים במושב מרוחק וזקוקים לביטחון האקיטה היפני למכירה הוא הכלב עבורנו. כלב בבית מקנה תחושת ביטחון פסיכולוגית ורגשית ונוכחותו מרגיעה אותנו לא פעם. מספיק שנדע שיש לנו כלב שמירה גדול וחזק בבית, באופן אוטומטי השינה שלנו תהיה יותר טובה ומהירה.

כלב כזה נהדר לאנשים אשר גרים לבד ורוצים חבר לחיים החל מלעלות את תחושת הביטחון שלהם שהם לבד בבית ומלשמוח שמישהו יפה כמו האיקטה מקבל את פניך, שמח בבואך ומלווה אותך בהליכה היומית. כול זאת ועדין לא דיברנו על אופן ההתראה שכלב כמו האיקטה מיצר גם שאנחנו לא נמצאים בבית, טסים לחול לזמן ממושך, נשארים ליליות בבילוי או הבית נשאר ריק אין מה לדאוג הרי אף אחד לא יעלה בדעתו לפרוץ או לפלוש לבית שבחצרו נמצאת האקיטה. על כן אמרו חכמים שכלב הוא חברו הטוב של האדם – גם מפר את תחושת הבדידות גם מקנה תחושת ביטחון ,יודע להקשיב יותר טוב מכול אדם ומחזיר אהבה אין סופית. 

נתוני הגזע.

  • גובהם נע בין 60-70 ס"מ.
  • משקלם נע בין -40-70 ק"ג.
  • תכולת חיים – 10-13 שנה.

צבעם לרוב יהיה זהוב ולבן פרוותו צפופה וסמיכה.

מדובר בכלב גדול שדורש מרחב רב ואילוף נכון ומלא ביטחון. מי שבחר באיקיטה היפני למכירה צריך להיות מוכן להוציא הרבה אנרגיה, לשחק בחוץ לטייל טיולים ארוכים ואם אתם מחובבי טיולים בארץ נחלים מסעות טיולים ארוכים בשבת האקיטה יצטרף אליכם בשמחה ואף יוביל את הקבוצה.

שאנו מסתובבים עם כלב מהגזע הזה אין לנו דאגות כלל, זה כלב שמירה נהדר ששומר על בעליו מגן עליהם ועל הטריטוריה בה הוא נמצא. כלב זה חזק פיזית, עקשן בעל אופי קשוח.

יש לו מבט אנושי וכובש ומתחבב על כול אדם מדובר בגזע נאמן וחרוץ לכן באילוף הוא ישמח לרצות את בעליו הוא לומד בקלות פקודות אך האילוף צריך להתחיל מגיל קטן בכדי שהאופי השתלטן של האיקטה לא ישלוט בבית, אנו צרכים להיות סמכותיים בעלי פקודות ברורות כדי שלא יתבלבל ויחשוב שהוא המנהיג של המשפחה.

עם זאת הוא גזע אנושי בעל לב וענים טובות נאמן וקשוב מגן על הבית ויפה בצורה יוצאת דופן .

אקיטה יפני למכירה

כיצד בוחרים בית גידול וחבר לחיים, דודל ישראל.

בחירת גור חדש מתחילה בבחירת חוות גידול מקצועית ואמינה. הדגש פה כול כך גבוה שכאן בעצם מתחיל תחילת היחסים שלכם עם הכלב והבחירה בבית הגידול אשר העניק לכלב תנאי גידול מפנקים המשמעותית מאוד עבורכם. ישנים אנשים אשר מרבעים כלבים כי הם מעוניינים בזנים ברמה גבוה. וישנם כאלו שמעוניינים לעשות כמה שקלים מהצד. הדגש אצלנו בדודל ישראל
הוא איכות הגזע וביטחון של הכלב תוך כדי שמירה קפדנית על טובתו, שלא יהיה חלילה ניצול או התעללות בשום כלב במהלך התהליך.

דודל ישראל שמה על דגלה לדאוג לטובת הגור החל מבחירת בית מושלם עבורו וכן כול אורך השהות אצלנו בחווה והגעתו ארצה שיהיה מוגן, בריא, ניזון ממזון איכותי, עובר בדיקות קפדניות שירותים וטרינרים צמודים, חיסונים בזמן בהתאם לגיל, תלוע, שבב וכמובן שמירה וטיפול 24/7. אצלנו יש צוות שמתחלף במשמרות ונמצא עם הגורים כמו אמא דואגת ומסורה 24 שעות ביממה, אנו נספק לכם גור לאחר שנתאים אתכם לגזע אשר יהיה מושלם עבור הצרכים והיכולות האישיות שלכם.

אנו קשובים לצורכי הלקוח ולצורכי הגור בפרט ונשמח לעמוד לשירותכם בכול שאלה בטלפון – 055-9705948 נשמח לראותכם צוות דודל ישראל.
.  

אקיטה יפני גור למכירה
אקיטה יפני למכירה
אקיטה יפני
אקיטה יפני למכירה
גור אקיטה יפני
אקיטה יפני למכירה
אקיטה יפני למכירה

לפרטים נוספים חייגו אלינו לטל: 055-9705948 נשמח לראותכם צוות דודל ישראל.  

אקיטה יפני למכירה

אם נפשכם חושקת בכלב מלכותי, אצלי, גבוה, שומר ואוהב עם פרווה מדהימה זה הכלב עבורכם.

אקיטה יפני למכירה אשר מגיע אלינו מיפן בסביבות ה700 לפני הספירה מחבל איקטה שעל זה הוא שמו ויש האומרים שהוא חי שם לפני שהגיעו בני האדם למקום.

זהו כלב צייד מרשים ושימש בזמנו ככלב ליווי לנזרים שהגן עליהם מפני חיות וטורפים במסעותיהם.

בשנות ה30 הם היו נדרים כול כך שרק העשירים ביותר יכלו להרשות לעצמם לקנות אותם זהו כלב חזק ביותר פיזית ונפשית נאמן לבעליו אך לא מקבל הוראות בקלות חשדן ומגן בפני כול מי שיתקרב לסביבתו. אקיטה הוא כלב מדהים ביופיו ואם אמרתם כלב אצלי זה לא אחר מאקיטה יפני.

אך אין לטעות זהו אינו כלב מחמד זהו כלב שמשקלו יכול להגיע מעל 100 ק"ג הוא הרי הגדול ביותר בגזעים היפנים והם צרכים בעלים קשוחים ובעלי מרות שידעו להוביל את הכוח שלו למטרות טובות.

חשיבות כלב שמירה בבית.

כולנו לא פעם פוחדים להישאר לבד בבית.

לעיתים שומעים רעשים מוזרים, מושפעים קצת אחרי סרט אימה שבדיוק ראינו ואפילו סתם אם אנחנו גרים במושב מרוחק וזקוקים לביטחון האקיטה היפני למכירה הוא הכלב עבורנו.

כלב בבית מקנה תחושת ביטחון פסיכולוגית ורגשית ונוכחותו מגיעה אותנו לא פעם על לא כלום מספיק שנדע שיש לנו כלב שמירה גדול וחזק בבית, באופן אוטומטי השינה שלנו תהיה יותר טובה ומהירה.

כלב כזה נהדר לאנשים אשר גרים לבד ורוצים חבר לחיים החל מלעלות את תחושת הביטחון שלהם שהם לבד בבית ומלשמוח שמישהו יפה כמו האיקטה מקבל את פניך, שמח בבואך ומלווה אותך בהליכה היומית.

כול זאת ועדין לא דיברנו על אופן ההתראה שכלב כמו האיקטה מיצר גם שאנחנו לא נמצאים בבית, טסים לחול לזמן ממושך, נשארים ליליות בבילוי או הבית נשאר ריק אין מה לדאוג הרי אף אחד לא יעלה בדעתו לפרוץ או לפלוש לבית שבחצרו נמצאת האקיטה.

על כן אמרו חכמים שכלב הוא חברו הטוב של האדם – גם מפר את תחושת הבדידות גם מקנה תחושת ביטחון ,יודע להקשיב יותר טוב מכול אדם ומחזיר אהבה אין סופית. 

נתוני הגזע.

  • גובהם נע בין 60-70 ס"מ.
  • משקלם נע בין -40-70 ק"ג.
  • תכולת חיים – 10-13 שנה.

צבעם לרוב יהיה זהוב ולבן פרוותו צפופה וסמיכה.

מדובר בכלב גדול שדורש מרחב רב ואילוף נכון ומלא ביטחון.

מי שבחר באיקיטה היפני למכירה צריך להיות מוכן להוציא הרבה אנרגיה, לשחק בחוץ לטייל טיולים ארוכים ואם אתם מחובבי טיולים בארץ נחלים מסעות טיולים ארוכים בשבת, האקיטה יצטרף אליכם בשמחה ואף יוביל את הקבוצה.

שאנו מסתובבים עם כלב מהגזע הזה אין לנו לדאוג כלל זה כלב שמירה נהדר ששומר על בעליו מגן עליהם ועל הטריטוריה בה הוא נמצא.

כלב זה חזק פיזית, עקשן בעל אופי קשוח.

יש לו מבט אנושי וכובש ומתחבב על כול אדם מדובר בגזע נאמן וחרוץ לכן באילוף הוא ישמח לרצות את בעליו הוא לומד בקלות פקודות אך האילוף צריך להתחיל מגיל קטן בכדי שהאופי השתלטן של האיקטה לא ישלוט בבית אנו צרכים להיות סמכותיים בעלי פקודות ברורות כדי שלא יתבלבל ויחשוב שהוא המנהיג של המשפחה.

עם זאת הוא גזע אנושי בעל לב וענים טובות נאמן וקשוב מגן על הבית ויפה בצורה יוצאת דופן.

אקיטה יפני למכירה

כיצד בוחרים בית גידול וחבר לחיים, דודל ישראל.

בחירת גור חדש מתחילה בבחירת חוות גידול מקצועית ואמינה.

הדגש פה כול כך גבוה שכאן בעצם מתחילה מערכת היחסים שלכם עם הכלב והבחירה בבית הגידול אשר העניק לכלב תנאי גידול מפנקים המשמעותית מאוד עבורכם.

ישנים אנשים אשר מרבעים כלבים כי הם מעוניינים בזנים ברמה גבוה.

וישנם כאלו שמעוניינים לעשות כמה שקלים מהצד. הדגש אצלנו בדודל ישראל
הוא איכות הגזע וביטחון של הכלב תוך כדי שמירה קפדנית על טובתו, שלא יהיה חלילה ניצול או התעללות בשום כלב במהלך התהליך.

דודל ישראל שמה על דגלה לדאוג לטובת הגור החל מבחירת בית מושלם עבורו וכן כול אורך השהות אצלנו בחווה והגעתו ארצה שיהיה מוגן, בריא, ניזון ממזון איכותי, עובר בדיקות קפדניות שירותים וטרינרים צמודים, חיסונים בזמן בהתאם לגיל, תלוע, שבב וכמובן שמירה וטיפול 24/7.

אצלנו יש צוות שמתחלף במשמרות ונמצא עם הגורים כמו אמא דואגת ומסורה 24 שעות ביממה, אנו נספק לכם גור לאחר שנתאים אתכם לגזע אשר יהיה מושלם עבור הצרכים והיכולות האישיות שלכם.

אנו קשובים לצורכי הלקוח ולצורכי הגור בפרט!

נשמח לעמוד לשירותכם בכול שאלה בטלפון – 055-9705948 

צוות דודל ישראל
.  

אקיטה יפני גור למכירה
אקיטה יפני למכירה
אקיטה יפני
אקיטה יפני למכירה
גור אקיטה יפני
אקיטה יפני למכירה
אקיטה יפני למכירה

לפרטים נוספים חייגו אלינו לטל: 055-9705948 נשמח לראותכם צוות דודל ישראל.  

פרטי התקשרות

כתובת: דודל ישראל – אלון הגליל

טלפון: 055-9705948
דוא”ל: doodeleil@gmail.com

שעות פתיחה:
בתיאום בלבד

צרו איתנו קשר

לשאלות ויעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איך להגיע אלינו

דילוג לתוכן